Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Bodysculp

Bölgesel yağlanma problemleri hem beslenme düzensizliği, hem de genetik faktörlere göre farklı bölgelerde kendini göstermektedir. Kimisinde karın ve bel, kimisinde basen ve bacak bölgesinde yoğun yağ hücrelerine rastlanmaktadır. Bodysculp uygulaması yağ hücrelerinin yoğun ve genetik olarak fazla olduğu bölgelerde yağ çeperini radyofrekans ve ultrason sistemiyle uyararak doku altında dolaşım hızını arttırır ve yağ hücrelerini metabolizmaya katarak vücuttan dışkı ve idrar yoluyla atılımını sağlar. Bodysculp uygulaması bir zayıflatma yöntemi değil, bölgesel incelme tedavisidir.
Daha açıklayıcı olmamız gerekir ise;
Siz iki kilo verdiğinizde vücudunuzda yerleşmiş yağ hücrelerini etkileyerek ve bağ dokusunda oluşturduğu sıkılaşma, toparlama etkisi ile on kilo vermiş görüntüsüne kavuşmanızı sağlar.
Tabi ki bu süreçte beslenmedeki düzeni sağlamak ve dikkat etmek, metabolizmaya karışan ve atılımı için hazır bekleyen yağ hücrelerinin tekrar tutunmasını engeller ve vücuttan hızlı bir atılım sağlar.
Haftada bir şeklinde 6 veya ihtiyacınıza göre 8 seans uyguladığımız tedavimizde tek seansta bile farkedebileceğiniz 2 ile 5cm incelme mümkündür.
Bu süreçte vücudunuzun ihtiyacı olan su miktarını aksatmadığınız taktirde tedavi sonunda istediğiniz beden ölçüsüne kavuşmanız mümkün olacaktır.