Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Facesculp

Yaşlanmak ve yıpranmak hepimizin kaderi.
Ancak günümüzde uygulanan teknolojik tedaviler ile bu sürece koşar adımlarla değil, emekliyerek geçirmek mümkün. Facesculp uygulaması ile cildin zamanla azalan ellastin, kolajen yapısını ve zamanla tembelleşen hücrelerimizi ses dalgaları ile uyararak harekete geçirmek mümkündür.
Facesculp aslında tam olarak uyuyan gençlik ve yapılandırıcı hücreleri ellastin ve kolajeni görevlerini yerine getirmeye davet etme görevini üstlenir. Facesculp ile cildimizde oluşan yaşlanma evreleri, nazolabial çizgiler, yüz ovalinin bozulması, elmacık kemiklerinin yer çekimiyle aşağı doğru yer değiştirmesi, gıdı ve boyunda sarkma belirtileri en sık uygulama yaptığımız bölgelerdir. Bu bölgelere uygulama yaptığımızda uyardığımız gençlik hücreleri ellastin ve kolajen devreye girerek cildi toparlamaya ve sıkılaştırmaya başlar.
Sorulan en çok sorulardan biride;

Facesculp’ın ne kadar kalıcı olduğudur. Bu tür tedavilerde bu soru yanlış bir soru şeklidir. Çünkü bu tür ameliyatsız yüz germe tedavileri geleceği değil, geçmişi tedavi eder. Yani cildinizde oluşmuş iki, üç belki beş yıllık hasarı ortadan kaldırmaktadır. Ve gelecekte şuandaki olduğunuzdan üç-beş yıl daha genç görüneceğinizin kanıtıdır. Facesculp uygulaması tek seansta oldukça etkin ve farkedilir bir sonuç yaratmasına rağmen yer çekiminin ve kaderimizin yaşlanmaya ve yıpranmak konusunda ne kadar istikrarlı olduğunu düşünürsek, bu tür tedavilerde yer çekimi kadar istikrarlı olmanın gerektiğini tecrübelerimiz bize göstermiştir. Tek seansta ortalama 35-40 yıllık hasarı yok edilmesi gibi gerçekçi olmayan tedavi yöntemlerinin aksine seans seans, yer çekimiyle mücadele edildiği taktirde alacağınız sonuçta sizi bu kadar mutlu edecek ve kullanım sürecini uzatacaktır. Haftada bir şeklinde 30 dakika uyguladığımız ağrısız ve acısız olan facesculp yöntemiyle uygun gördüğümüz her ciltte fark yaratmaya devam edeceğiz.