Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Hydrafacial

Parlak, kusursuz, etkileyici ve sağlıklı bir cilde kavuşmak için hydrafacial cilt bakımı yaptırmak büyük önem taşımaktadır.  Cildin nemlendirilmesi işlemi için arkadaşlardan ya da internetten duyulan bilgilerle alelade bir ürün alıp kullanmak kesinlikle yanlıştır. Hydrafacial  fiyatları incelendiğinde her cilt bakımı yaptırmak isteyen kişilerin cebine uygun olduğu görülmektedir. Cilt temizleme işlemlerinde özellikle siyah noktaları temizlerken el ile sıkmak deri üzerinde tahrişe neden olduğundan sağlıklı bir yöntem değildir.  Cildin siyah noktalardan tamamen arındırılması hem güzel bir görünüm hem de sağlıklı bir cildimiz olmasını sağlar.  

Hydrafacial nedir

Hydrafacial  kuruyan ve solan ciltlerin nemlendirilmesi ve daha güzel bir görünüm elde ederek cildin siyah nokta, akne, sivilce gibi lekelerden  arındırılması işlemidir. Hydrafacial cilt bakımı işleminde herhangi bir ağrı veya acı yaşanmamaktadır. Yapılan işlemlerde herhangi bir şekilde vakum cihazı,  tıbbi makine ya da enjeksiyon gibi araçlar kullanılmamaktadır. Son teknoloji vortex yönteminin kullanıldığı bu yöntemde cilt istenmeyen lekelerden tamamen kurtarılmaktadır.  Cildinin daha parlak ve kusursuz olarak görünmesini isteyen kişiler için hydrafacial fiyatları göz önünde bulundurulduğunda bu yöntem sıklıkla tercih edilmektedir.

Hydrafacial nasıl uygulanır?

Hydrafacial cilt bakımı  herhangi bir şekilde acı duymadan cildimizdeki ölü hücrelerin yok olmasını ve yenilenmesini hızlandırır.   Uygulama olarak bakıldığında son derece kolay ve pratik işlemleri bulunmaktadır.  Hydrafacial uygulama aşamalarına bakıldığında şu şekildedir:

 • İlk olarak uygulama yaptıracak olan kişinin cilt tipi belirlenerek uygun bir solüsyon işlemi yapılmaktadır. Bu işlemle birlikte vücut daha yumuşak ve pürüzsüz bir hale getirilerek vakumlanır.
 • İkinci olarak cildin tipi göz önünde bulundurularak cilt problemlerinin giderilebilmesi için besleyici solüsyon işlemleri yapılır. Solüsyon vücuda tamamen yedirilerek hiçbir noktanın kuru kalmaması sağlanır. Yapılan bu işlemde kullanılan besleyici solüsyonların içeriğinde hyaluronik asit bulunduğundan  cilt yenilenmesi işlemi başarıyla gerçekleştirilmiş olur.

 

Hydrafacial uygulaması ne işe yarar?

Hydrafacial cilt bakımı uygulaması dış görünüş olarak şık bir görünüm sağlamanın dışında çok fazla makyaj uygulaması yapılması sonucunda cildin çukurlaşması, güneş yanıklarının cildi tahrip etmesi,  cilde uygun olmayan yanlış ürün veya ilaçların kullanımı sonucunda vücudun bozulan yapısının onarılması ve yenilenmesine olanak sağlar.  Cilt temizleme uygulaması yapıldıktan 1-2 saat içerisinde istenmeyen lekeler tamamen yok olmaktadır.  Cildin üzerinde bulunan ölü deriler ve hücrelerde özel aletler yardımıyla aspire edilerek vücuttan uzaklaştırılır. Cildin yapısına göre isteğe göre peeling uygulamaları ile gözeneklerin sıkılaştırılması da sağlanabilir.  Hassas ya  da kuru olan ciltlere bu uygulamanın hiçbir zararı bulunmamaktadır.  Hydrafacial işlemi ile birlikte :

 • Baştan sona cilt temizlenir.
 • Uygulanan peeling işlemi ile birlikte ciltteki gözenekler daha sıkı bir hale getirilerek siyah nokta, sivilce, akne, çil, güneş yanıkları gibi istenmeyen lekeler yok edilir.
 • Yaşlı kişilerde görülen cildin kırışık olması özel serumlar yardımıyla yok edilir.
 • LED kullanılarak cilt sıklaşır ve ölü ciltte bulunan bakteriler yok edilir.

 

Hydrafacial cilt bakımı

Hydrafacial cilt bakımı  işlemi ile beraber istenmeyen lekelerinden şikayetçi olan kişiler bu şikayetlerinden tamamen kurtulacaklar. Yapılan işlemler oldukça kısa süreli, ağrısız ve cilde hemen etki edebilir düzeydedir. Tedavi sonrasında da hayatına olduğu gibi devam edebildiğinden hiçbir olumsuz yönü bulunmayan tedavi çeşidi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Hydrafacial uygulama avantajları

Hydrafacial cilt bakımı  beraberinde bir çok avantaj getirmektedir. Bu avantajlar şu şekilde sıralanabilir:

 • 7’den 70’e isteyen her kişiye uygulanabilir özelliktedir.
 • Yapılan işlemlerde konfor ön plandadır.
 • Yapılan işlemin herhangi bir komplikasyonu bulunmamaktadır. Vücutta ağrı, acı ya da şişlikler kesinlikle görülmemektedir.
 • Detaylı bir işlem olduğu için uzun süre vücut koruma altına alınır.
 • Hydrafacial uygulamasından sonra cilt parlaklık kazanarak güzel bir görünüm oluşumunu sağlar.
 • Ciltteki nefes alma yolları temizlendiğinden kolay bir şekilde nefes alışverişi olur.
 • Cildin her noktası aynı renk tonuna eşitlenir.
 • Uygulama sona erdiğinde yaptıran kişi gündelik yaşamındaki işlerine devam edebilir.
 • 4 mevsim uygulanabilir özelliktedir.

Hydrafacial kaç seans uygulanmalı?

Hydrafacial cilt bakımı işlemiyle birlikte vücut nemlendirilir, beslenir ve yenilenir. Uygulanan kişinin yüzünde parlamalar, yumuşaklık ve gençlik görünür.  Hassas, kuru, yağlı farketmeksizin her cilde uygulanabilir. Erkek, kadın, yaşlı, genç ayırt edilmeden işlemler yapılabilir.  Tedavi olarak başlatılan vakalarda 4 ya da 6 haftalık seanslar uygulanır ve her seansın arasında en az 1 haftalık bir zaman dilimi bulunur.

 

Hydrafacial hangi durumlarda etkilidir?

Hydrafacial cilt bakımı  uygulaması genellikle cildinde çok fazla kırışıklığa sahip olan , güneş yanıkları nedeniyle cildi tahriş olan , siyah noktası çok fazla olan , yağ problem olan , aknesi olan kişiler için oldukça etkilidir.

 

Hydrafacial kimlere uygulanabilir?

Hydrafacial cilt bakımı uygulaması her kesimden insane uygulanabilmektedir. Kadın, erkek , yaşlı, genç ayrımı bulunmamaktadır.

 

Hydrafacial kaç seans önerilir?

Hydrafacial bakım seansları genellikle 4 ila 6 seans olarak önerilmektedir. Daha sağlıklı bir tedavi işlemi için her seanstan sonra cildin dinlendirilmesi için birer haftalık bir süreç geçirilir. Cildin tipine, özelliklerine ve iyileşme durumuna göre seans süreleri uzatılabilir ya da kısaltılabilir. Hydrafacial fiyatları  ise sürenin uzamasına göre değişiklik gösterebilir.

Hydrafacial yaptıranlar

Hydrafacial fiyatları  neticesinde  uygulamayı yaptıranların genel değerlendirmesini incelediğimizde kullanıcıların %90’ından fazlasının bu hizmetten memnun kaldığını ve sürekli olarak bu hizmeti almak istediklerini görüyoruz. Hydrafacial hizmetinin en memnun kalınan kısmının ise ciltte ağrı, acı yaratmaması ve seans süresinin çok kısa olmasıdır.

 

    Hydrafacial yorumları

 • Sefa Yılmaz

Cildimde çok fazla sivilce olduğu için hydrafacial operasyonunu yaptırmak istedim.  Başlangıçta korkularım vardı fakat seanslara başlayınca boş bir korku olduğunu farkettim. İlk seanstan sonra cildimdeki parlama ve yenilenme gözle görünür bir hale geldi. Aldığım hizmetten çok memnun kaldım.

 • Merve Saygın

Gündelik hayatımda çok fazla makyaj yapan birisiyim. Tedavi seanslarına başlayana kadar bu izlerin asla geçmeyeceğine inanıyordum. 3. Seanstan sonra cildimdeki tüm ölü deriler yok oldu ve bu kadar hızlı olmasını gerçekten hiç beklemiyordum.

 • Alperen Deniz

Cildimdeki çillerden ve siyah noktalardan çok rahatsızdım. Kendim sıkarak bunun geçmeyeceğini farkettim ve tedavi olmaya karar verdim tedavim sonuçlandığında vücudumda oluşan parlaklık ve yumuşaklık gerçekten kusursuz bir seviyede.

 • Filiz Erenoğlu

Aslında tedaviye gelme amacım tamamen dış görünüşümü güzelleştirmekti.  Fakat bu kadar fazla bir değişim olacağını hayal bile etmedim. Hem acısız hem de bu kadar kısa süre içerisinde cildimin yenilenmesi gerçekten takdire şayan.

 • Açelya Kozoğlu

Cildimde çok fazla sivilce olduğu için bu tedaviyi almak istedim. İnternetten çok fazla araştırma yaptım ve sürekli olarak bana ilaç tedavisi önerildi.  Cildim için çok fazla yöntem denedim ama hiçbirisi etkili olmadı. Tedavi sonunda bu kadar memnun kalacağımı bilsem ilk olarak buraya gelirdim.

 

Hydrafacial fiyat

Hydrafacial cilt bakımı   her kesimden kişiye uygulanabilmektedir.  Piyasadaki  hydrafacial fiyatları  incelendiğinde ortalama olarak 200 ila 2000 TL arasında değişiklik gösterdiğini görmekteyiz. 2 fiyat arasında farklılıkların bulunması şu nedenlere bağlıdır:

 • Tedaviyi alan kişinin cildindeki yanık, lekeler, sivilce, akneler, makyaj izlerinin ilerlemiş seviyede olması
 • İyileşme süresinin uzamasına bağlı olarak seans sayısının arttırılması
 • Alınan cilt yenileme hizmetinde ekstra özelliklerin talep edilmesi